Nabídka

IMG_5688

Tandemový seskok

Představte si, jaké to je vyskočit z letícího letadla. Ten úžasný pocit, když se Vám do žil vyplaví adrenalin ve chvíli, kdy stojíte v letadle a víte, že se to blíží. Představte si, že se odrazíte a uděláte krok do prostoru a pak to přijde. Zažijte nezapomenutelný okamžik Vašeho života, a to je volný pád. Každý o tom někdy přemýšlel, jaké to musí být. Ale žádná slova nepopíší dobrodružství, které zažijete. Tandemový seskok padákem si jednoduše musíte prožít Vy sami. A garantujeme Vám, že nebudete litovat. Pojďte vyzkoušet něco, co jen tak někdo nezkusil, průlet oblohou při volném pádu rychlostí

Větrný tunel

Pojďte si vyzkoušet volný pád při výskoku z letadla jako „parašutista“ do větrného tunelu. Tento nevšední zážitek můžete prožít v hlavním městě. Projdete krátkým školením, oblečete si zapůjčený oděv vč. Helmy a půjdete létat. Vše bude probíhat pod dozorem instruktora. Váš zážitek může sledovat rodina či přátelé.

gallery-img09
kontrola_pred_seskokem

Základní kurz parašutismu

Budete vycvičeni k prvnímu seskoku padákem. Pokud budete chtít, tak můžete pokračovat v tomto nádherném sportu. Výcvik vedou zkušení instruktoři s dlouholetou praxí. S jejich pomocí máte možnost zvládnout teoretickou i praktickou část výcviku a zkusit, to o čem sníte, bezpečně vyskočit z letadla. Bude Vám poskytnuta moderní padáková technika a individuální přístup s důrazem na bezpečnost. Po zakončení tohoto kurzu, můžete pokračovat dále a stát se samostatným parašutistou.

AFF kurz

Pokud chcete začít opravdu skákat a využít k tomu tu nejefektivnější metodu, doporučujeme vydat se cestou AFF. Toto je zkratka pro anglický termín „accelarated free fall“, přeloženo do češtiny zrychlený výcvik volného pádu.

AFF je nejrychlejší způsob jak se stát samostatným parašutistou a vyvarovat se špatných návyků. Na zemi i ve vzduchu se o Vás budou starat speciálně vyškolení AFF instruktoři. Vaše seskoky budou natáčeny na videokameru, tyto seskoky budou následně na zemi spolu s Vámi důkladně rozebrány pro odstranění možných chyb. Tento záznam Vám samozřejmě necháme, jako památku na první seskok.  Po absolvování kurzu AFF získáte kategorii „A“ a můžete začít skákat samostatně.

kontrola_pred_seskokem