FAQ

Kolik času tandemový seskok zabere?
Tandemový seskok Vám zabere 1 -1,5 hodiny od příjezdu na letiště. Za tuto dobu se stihnete seznámit s tandem pilotem, se kterým celý zážitek absolvujete, vyzkoušíte zapůjčenou kombinézu a zároveň se převlečete. Poté bude dostanete jednoduché instrukce a může vyrazit vstříc seskoku.
Je to bezpečné?
Ano. Bezpečnost je na prvním místě. A díky moderním technologiím, které jsou povinně používány, je téměř vyloučeno selhání padákové techniky. Spolu se zkušenými instruktory je toto skvělá kombinace jak absolutně minimalizovat rizika.
Co si na sebe obléknout?
Kombinéza k seskoku bude zapůjčena.
Jsou nějaké omezení?
Ano, omezení jsou následující: Maximální váha pasažéra je 110 kg, více pouze po domluvě. Osoby mladší 18-ti let musí mít souhlas svého zákonného zástupce. Minimální věk je 8 let, maximální věk neexistuje. Tandemový seskok nesmí absolvovat lidé trpící vážnou srdeční chorobou, epilepsií nebo s těžkým mentálním postižením. Pokud si nejste jistí, konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem.
Mohu mít s sebou doprovod?
Ano, můžete s sebou mít kamarádů kolik si jen vzpomenete. A pokud bude někdo z nich chtít, po domluvě je možné aby se s Vámi proletěl v letadle a podpořil Vás.
Mohu při seskoku mít kontaktní čočky nebo dioptrické brýle?
Ano, toto není problém. Zapůjčíme Vám ochranné brýle na volný pád v různých velikostech, které Vám padnou jako ulité.